Text
1. Je krásné být Božím dítětem
a v Bohu svého Otce mít.
On stále vítězí nad světem
a já smím v jeho péči žít.
R: A tak každý nový den
zpívám Bohu chvály své,
jemu patří život můj,
pláč i chvíle radostné,
kde mi síly nestačí,
tam svou mocí pomáhá,
k němu vždy se navracím,
vždyť jen on mé srdce zná, srdce zná.
2. Je krásné Ježíšem dát se vést
a s ním jen stoupat k nebi výš.
Je krásné znát matku Marii
a u ní před zlem hledat skrýš.
R: