Noty

Text

1. Je krásné být Božím dítětem a v Bohu svého Otce mít. On stále vítězí nad světem a já smím v jeho péči žít. R: A tak každý nový den zpívám Bohu chvály své, jemu patří život můj, pláč i chvíle radostné, kde mi síly nestačí, tam svou mocí pomáhá, k němu vždy se navracím, vždyť jen on mé srdce zná, srdce zná. 2. Je krásné Ježíšem dát se vést a s ním jen stoupat k nebi výš. Je krásné znát matku Marii a u ní před zlem hledat skrýš. R: